ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Grunwald

Sandra

Metodyk i lektor języka angielskiego.

Absolwentka studiów filologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz studiów ekonomicznych licencjackich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Lektorka j. angielskiego i metodyk BLS w szkole Leader School Grunwald. Trzyletnie doświadczenie zawodowe pozwoliło jej na współpracę ze słuchaczami na różnych poziomach oraz w różnych branżach. Słynie także z zamiłowania do innych języków obcych, w szczególności do j. hiszpańskiego i j. francuskiego. W czasie wolnym biega, poznaje nowych ludzi oraz podróżuje po świecie.

Kamila

Lektor języka niemieckiego i hiszpańskiego.

"¡Hallo y buenas! Nazywam się Kamila. Choć slogan "niemiecka precyzja i hiszpański temperament" brzmi jak reklama samochodu, tak właśnie opisałabym siebie i moją największą pasję, czyli uczenie się i nauczanie języków. Jestem absolwentką etnolingwistyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie miałam okazję pogłębiać znajomość języka hiszpańskiego i niemieckiego. Uwielbiam podróżować i odwiedzać nieznane zakątki świata. Miałam ogromną przyjemność poznać bliżej hiszpańską i niemiecką kulturę, mieszkając jakiś czas w tych dwóch (zupełnie różnych) krajach. Interesuję się literaturą i kinem hiszpańskojęzycznym oraz kulturą baskijską. Sama uczę się również euskery i stale szlifuję mój angielski. Jako lektorka staram się być elastyczna, dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań słuchaczy, a przede wszystkim zaszczepić w nich miłość do języków obcych:)"

Justyna

Lektor języka angielskiego.

"Jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich, mój kierunek to filologia angielska na UAMie. Wcześniej ukończyłam studia licencjackie oraz Studia Podyplomowe Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Uczę angielskiego od 5 lat. Moje zainteresowania to czytanie książek, oglądanie seriali (oczywiście po angielsku :)) oraz bieganie."

Agnieszka

Lektor języka angielskiego.

Agnieszka z wykształcenia jest nauczycielem, aktualnie kontynuuje naukę na Wydziale Anglistyki UAM. Jej pasją jest śpiewanie Gospel. Należy do poznańskiego chóru Gospel Joy. Oprócz tego działa w poznańskiej Wspólnocie Burego Misia.

Oliwia

Lektor języka angielskiego, francuskiego oraz Trener metody Leo Maniak.

Jestem studentką etnolingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Uczęszczałam także do Institution Saint Louis w Saumur, Pays de la Loire we Francji. Jestem certyfikowanym trenerem metody Leo Maniak, a także wychowawcą dzieci i młodzieży. Interesuję się językami obcymi, psychologią i podróżami.

Ewa

Lektor języka angielskiego.

"Nazywam się Ewa Kolasińska. Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od kilkunastu lat pracuję jako lektor języka angielskiego. Z racji swojego przygotowania pracuję z osobami dorosłymi. Jako stuprocentowy pragmatyk, cenię sobie swoją profesję z uwagi na wymierne efekty: uwielbiam obserwować postępy swoich podopiecznych oraz ich radość, kiedy z coraz większą swobodą i umiejętnością posługują się językiem angielskim. Mam to szczęście, że swoją pasję mogę realizować zawodowo, ale oprócz niej posiadam jeszcze dwie inne. Pierwsza to koty i ich wyjątkowa natura, natomiast druga to historia i kultura średniowiecza, oraz wszystko co z nim jest związane."

Marceli

Lektor języka angielskiego.

"Hello! Nazywam się Marceli Tokarski. Kilkanaście lat temu zaraziłem się pasją do nauki języka angielskiego, a dzisiaj staram się nią dzielić podczas zajęć z kursantami. Jestem związany z Uniwersytetem Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cały czas poszerzam moją wiedzę oraz uczę się kolejnych języków. Do moich zainteresowań należą : taniec, podróże i sport. Na zajęciach staram się rozwijać różne kompetencje językowe z naciskiem na komunikację i poprawną wymowę. Dbam o to, aby kursanci podczas moich czuli się swobodnie i nie bali się popełniać błędów."

Magdalena

Lektor języka angielskiego.

"Mam na imię Magda i jestem absolwentką studiów magisterskich w IFA na Uniwersytecie im A. Mickiewicza oraz Master Programme in Literatures in English na Dalarna University w Szwecji.
Jako dziecko odwiedziłam wystawę zorganizowaną przez British Council w Poznaniu przedstawiającą różnorodność kultury anglosaskiej. Było to dla mnie wielką motywacją do nauki języka angielskiego, ponieważ zobaczyłam, że jest on kluczem do okrycia nowej, fascynującej rzeczywistości . W dorosłym życiu studiowałam literaturę angielską , amerykańską, australijską i irlandzką. Zamieszkałam również na rok w Londynie, żeby móc podążać śladami swoich ulubionych pisarzy i bohaterów powieści.
Podczas zajęć języka angielskiego staram się przekazywać kursantom jak najwięcej informacji o tradycjach jak i współczesnym życiu krajów anglosaskich, wprowadzając elementy literatury, prasy i filmu ponieważ wierzę, że kontakt z językiem angielskim oraz bogatą kulturą, którą on wyraża to wielka, mogąca trwać całe życie przygoda."

Monika

Lektor języka angielskiego.

Od września 2012 roku pracuje zarówno z grupami dziecięcymi w wieku szkolnym, młodzieżą i dorosłymi. Z wykształcenia magister filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Prywatnie zapalony domator i entuzjastka DIY :)

Andrea

Lektor języka włoskiego.

"Jestem doktorem nauk humanistycznych w zakresie Historii i absolwentem Uniwersytetu Państwowego w Mediolanie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moje zainteresowania naukowe koncentrują się wokół dziejów Towarzystwa Jezusowego w dawnej Rzeczypospolitej oraz historii wychowania i kultury elit w epoce staropolskiej. Nauczanie języka włoskiego należy do moich ulubionych zajęć: pracowałem jako lektor m.in. na Ukrainie. Pasję tę łączę z zamiłowaniem do podróży po Europie środkowo-wschodniej (głównie w celu rozpoznania tamtejszych archiwów). Lubię także muzykę klasyczną i gotowanie."

Martyna

Lektor języka angielskiego.

"Zawodowo łączę dwie pasje: nauczanie języka angielskiego i psychologię. Prywatnie razem z rodziną przemierzam i poznaję świat i … uczę się języków- hiszpańskiego i rosyjskiego. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej polsko-angielskiej w Liceum św Marii Magdaleny i Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od kiedy uzyskałam certyfikat biegłości w posługiwaniu się angielskim (CPE), nauczam tego języka pracując na wszystkich poziomach, z klientami indywidualnymi, jak i z grupami oraz w firmach. Moje doświadczenie pochodzi głównie z pracy z nastolatkami i osobami dorosłymi."

Saquib

Lektor języka angielskiego.

"I am Nazmus Saquib, teacher of Leader School and I work here as a native speaker. I am a computer scientist and I am currently acquiring my M.Sc. in Software Engineering from Politechnika Poznanska. I had been teaching for 7 years in different fields comprising of science and language as well. I have trained under BLS and working through BLS teaching method. Previously I used to train participants of IELTS, TOEFL and GRE. I worked with many voluntary programs and helped people to learn English in an enthusiastic way. I am open minded, fun loving, opportunistic and I always love to teach. I am very passionate towards my teaching career and try my utmost to make the lessons easier and understandable. Apart from teaching I love to travel and listen to music. "

Daria

Lektor języka angielskiego.

"Codziennie pochłaniam niezliczone ilości literek – bardzo lubię czytać i staram się to robić zawsze, gdy mam wolną chwilę. Często słucham muzyki, więc najczęściej spotkacie mnie, jak gdzieś biegnę ze słuchawkami na uszach. Preferuję starego rocka, ale ostatnio szaleję za Florence and the Machine. Kocham futrzaki wszelakie, więc adoptowałam psicę o imieniu Rena, pieszczotliwie nazywaną Reniferem lub Redżinaldem. Poza angielskim moją pasją jest pisanie – pracowałam jako dziennikarka, obecnie poza byciem lektorką, jestem także copywriterem. Ukończyłam filologię angielską."

Anna

Lektor języka angielskiego.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w przedszkolach oraz Teatrze Animacji i Cieni dla dzieci. Podczas swoich zajęć często wykorzystuje elementy dramy. Dzięki studium plastycznemu, zabawy z kredkami, farbami i glina nie są jej straszne, a dzieci pod jej opieka mogą rozwinąć nie tylko zdolności językowe, ale i swoją kreatywność.