ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Winogrady

Małgorzata Pawełek - Baraniak

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Lektorka języka angielskiego, związana z placówkami Leader School od 10 lat. Prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Uwielbia to, co robi!Przygotowanie do egzaminów językowych to jej specjalność. Wymagająca, serdeczna i uśmiechnięta, zawsze osiąga z uczniami zamierzone cele. Potrafi zmotywować każdego do nauki. Cechuje ją profesjonalne i indywidualne podejście do każdego słuchacza. Uwielbia podróże, słodycze i interesuje się psychologią i piłką nożną.

Adam Parmańczuk

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Jestem wesołym człowiekiem.
Uwielbiam to co robię i robię to z pasją. Lekcje, które prowadzę są pełne humoru, a hasło "nauka przez zabawę" traktuję z należną powagą. Zawsze dopinguję i motywuję swoich uczniów do kontaktu z językiem po zajęciach i do pracy własnej. Dbam o odpowiednią aurę zajęć.
Jeszcze jako młody uczeń, oczarowany zapałem kilku nauczycieli, których spotkałem na mojej drodze, postanowiłem przejść na drugą stronę barykady. Od postanowienia do realizacji celu minęło 8 lat, które spędziłem m.in. na nauce języka, wyjazdach do krajów anglosaskich oraz studiach na Wydziale Anglistyki UAM. Od 5 lat z rozmachem i niegasnącym zapałem uczę dorosłych i młodzież.
Po pracy jeżdżę na rowerze, słucham muzyki i piekę pizze.

Barbara Wawrzyniak

Lektor języka niemieckiego - specjalność BLS

Ukończyłam filologię germańską na UAM w Poznaniu. Od 19 lat pracuję w szkolnictwie. W tym czasie zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Pomimo takiego stażu, nauczanie języka jest nadal moją pasją. Wielką satysfakcję daje mi obserwowanie postępów uczniów, a sukcesem jest każdy sukces ucznia. Sama uczę się również języka angielskiego. Posiadam uprawnienia do nauczania tego języka na etapie wczesnoszkolnym i ciągle pogłębiam moją wiedzę. Relaksuję się tańcząc i podróżując w dobrym towarzystwie.

Konrad Behlke

Lektor języka włoskiego

Mark Twain przemierzając Półwysep Apeniński stwierdził, że Bóg stworzył Italię według szkiców Michała Anioła. Jak można nie zgodzić się z tak trafnym określeniem, jeśli spojrzymy na dumną Wenecję kołyszącą się na falach Adriatyku, Florencję odzianą w poranną mgłę, zachody i wschody słońca w romantycznej Weronie. Włochy, chociaż zajmują tylko 301 230 km², są jednym z najciekawszych i najbardziej inspirujących krajów na całym świecie. Właśnie tutaj, na palermiańskich ulicach można zjeść świeżą rybę, a w Rzymie zachwycić się pysznymi maritozzi con la panna, popijając latte macchiato. Te argumenty były wystarczające, aby zakochać się we włoskiej kulturze, a także w języku włoskim. Interesuję się także historią Wenecji, neurodydaktyką oraz włoską kinematografią. Nauczanie języka włoskiego jest dla mnie ogromną pasją, a dla Ciebie nauka będzie świetną okazją, aby poznać nie tylko język, a także elementy kultury - program zajęć przewiduje także zajęcia kulinarne :)

Joanna Pytel

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

W pracy z dziećmi nie ma czasu na nudę, dlatego jest dla mnie czymś naprawdę wyjątkowym.
Największą radością jest ich uśmiech na twarzy i bezwzględna naturalność.
Moją pasją jest nauka najmłodszych języka angielskiego- obserwowanie tego w jak zaskakującym tempie zapamiętują każde słowo motywuje mnie każdego dnia.
Posiadam doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego dzieci i młodzieży, również w Wielkiej Brytanii, jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika z j. angielskim.
Prywatnie pasjonatka dobrej muzyki, sztuki i miłośniczka zwierząt.

Martyna May

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Zawodowo łączę dwie pasje: nauczanie języka angielskiego i psychologię. Prywatnie razem z rodziną przemierzam i poznaję świat i … uczę się języków- hiszpańskiego i rosyjskiego. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej polsko-angielskiej w Liceum św Marii Magdaleny i Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od kiedy uzyskałam certyfikat biegłości w posługiwaniu się angielskim (CPE), nauczam tego języka pracując na wszystkich poziomach, z klientami indywidualnymi, jak i z grupami oraz w firmach. Moje doświadczenie pochodzi głównie z pracy z nastolatkami i osobami dorosłymi.

Jakub Dudziński

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Jak wyrazić coś, na co nie ma w języku polskim określenia? Jak poszerzyć granice swojego świata o rzeczy, które mają nazwę tylko w języku angielskim? Jak zamówić rybę i frytki w Londynie? Na te pytania jest prosta odpowiedź - nauczyć się języka obcego! Potrzebujesz tylko dobrej szkoły (naszej) i dobrego nauczyciela (kogoś z naszej szkoły). Jeśli potrzebujesz lekcji z języka technicznego lub specjalistycznego to dobrze trafiłeś! Oprócz prowadzenia zajęć w Leader School zajmuję się tłumaczeniami technicznymi, na przykład: "W przypadku demontażu potencjometrycznego czujnik kąta obrotu bijaka lub sprzęgła mieszkowego lub sprzęgła elektromagnetycznego należy dokonać kalibracji toru pomiaru kąta położenia bijaka."

Nauczanie angielskiego jest moją pasją od ponad 10 lat, w szkołach Leader School prowadzę zajęcia od 2012 roku. W tym czasie miałem okazję uczyć ludzi w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Wszystkich swoich słuchaczy staram się zarazić miłością do języków i pokazać, że ich nauka może być przyjemnością. Kładę tez nacisk na praktyczne umiejętności posługiwania się angielskim, czy to w pracy za granicą, czy na wakacjach.

Kamila Sasim

Lektor języka hiszpańskiego

"¡Hallo y buenas! Nazywam się Kamila. Choć slogan "niemiecka precyzja i hiszpański temperament" brzmi jak reklama samochodu, tak właśnie opisałabym siebie i moją największą pasję, czyli uczenie się i nauczanie języków. Jestem absolwentką etnolingwistyki na Wydziale Neofilologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie miałam okazję pogłębiać znajomość języka hiszpańskiego i niemieckiego. Uwielbiam podróżować i odwiedzać nieznane zakątki świata. Miałam ogromną przyjemność poznać bliżej hiszpańską i niemiecką kulturę, mieszkając jakiś czas w tych dwóch (zupełnie różnych) krajach. Interesuję się literaturą i kinem hiszpańskojęzycznym oraz kulturą baskijską. Sama uczę się również euskery i stale szlifuję mój angielski. Jako lektorka staram się być elastyczna, dostosowywać zajęcia do potrzeb i oczekiwań słuchaczy, a przede wszystkim zaszczepić w nich miłość do języków obcych:)"

Maciej Cześniuk

„"You know what the secret of life is? (...) One thing. Just one thing. You stick to that...”

Myślę, że ten doskonale opisuje moje nastawienie do życia. Moją pasją są angielski i filmy – na studiach łączę te dwa zainteresowania: moje prace, licencjacka i magisterska są właśnie o tym. Uważam, że aby poznać dany kraj, nie wystarczy tylko język i wykute „na blachę” czasy i słownictwo, ale też znajomość kultury: zwyczajów, literatury, świąt, filmów, a nawet kuchni. Dlatego też podczas moich zajęć staram się wpleść wyżej wymienione elementy i urozmaicić uczniom walkę z trybami warunkowymi. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2 rok studiów magisterskich).