ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ NASZYCH METOD

Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Winogrady

Małgorzata Pawełek - Baraniak

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Lektorka języka angielskiego, związana z placówkami Leader School od 10 lat. Prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Uwielbia to, co robi!Przygotowanie do egzaminów językowych to jej specjalność. Wymagająca, serdeczna i uśmiechnięta, zawsze osiąga z uczniami zamierzone cele. Potrafi zmotywować każdego do nauki. Cechuje ją profesjonalne i indywidualne podejście do każdego słuchacza. Uwielbia podróże, słodycze i interesuje się psychologią i piłką nożną.

Barbara Wawrzyniak

Lektor języka niemieckiego - specjalność BLS

Ukończyłam filologię germańską na UAM w Poznaniu. Od 19 lat pracuję w szkolnictwie. W tym czasie zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Pomimo takiego stażu, nauczanie języka jest nadal moją pasją. Wielką satysfakcję daje mi obserwowanie postępów uczniów, a sukcesem jest każdy sukces ucznia. Sama uczę się również języka angielskiego. Posiadam uprawnienia do nauczania tego języka na etapie wczesnoszkolnym i ciągle pogłębiam moją wiedzę. Relaksuję się tańcząc i podróżując w dobrym towarzystwie.

Joanna Pytel

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

W pracy z dziećmi nie ma czasu na nudę, dlatego jest dla mnie czymś naprawdę wyjątkowym.
Największą radością jest ich uśmiech na twarzy i bezwzględna naturalność.
Moją pasją jest nauka najmłodszych języka angielskiego- obserwowanie tego w jak zaskakującym tempie zapamiętują każde słowo motywuje mnie każdego dnia.
Posiadam doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego dzieci i młodzieży, również w Wielkiej Brytanii, jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika z j. angielskim.
Prywatnie pasjonatka dobrej muzyki, sztuki i miłośniczka zwierząt.

Martyna May

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Zawodowo łączę dwie pasje: nauczanie języka angielskiego i psychologię. Prywatnie razem z rodziną przemierzam i poznaję świat i … uczę się języków- hiszpańskiego i rosyjskiego. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej polsko-angielskiej w Liceum św Marii Magdaleny i Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od kiedy uzyskałam certyfikat biegłości w posługiwaniu się angielskim (CPE), nauczam tego języka pracując na wszystkich poziomach, z klientami indywidualnymi, jak i z grupami oraz w firmach. Moje doświadczenie pochodzi głównie z pracy z nastolatkami i osobami dorosłymi.

Maciej Cześniuk

„"You know what the secret of life is? (...) One thing. Just one thing. You stick to that...”

Myślę, że ten doskonale opisuje moje nastawienie do życia. Moją pasją są angielski i filmy – na studiach łączę te dwa zainteresowania: moje prace, licencjacka i magisterska są właśnie o tym. Uważam, że aby poznać dany kraj, nie wystarczy tylko język i wykute „na blachę” czasy i słownictwo, ale też znajomość kultury: zwyczajów, literatury, świąt, filmów, a nawet kuchni. Dlatego też podczas moich zajęć staram się wpleść wyżej wymienione elementy i urozmaicić uczniom walkę z trybami warunkowymi. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2 rok studiów magisterskich).

Łukasz Pekowski

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Nauczyciel z pasją, ale przede wszystkim z powołania. Ukończyłem filologię angielską w Szczecinie i już w trakcie studiów rozpocząłem nauczanie. Pracuję z uczniami na każdym poziomie zaawansowania oraz w każdym wieku. Najlepiej pracuje mi się z młodzieżą oraz dorosłymi ponieważ pozwalają mi wykorzystać maksimum wiedzy i doświadczenia. Posiadam również międzynarodowe przeszkolenie metodyczne TEFL oraz TESOL, które pozwalają mi na nauczanie języka angielskiego obcokrajowców, bez konieczności znajomości ich ojczystego języka. Łatwo nawiązuję kontakty, a w wolnych chwilach gram na gitarze.

Magdalena Kowalewska

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Uważam, że nawiązanie pozytywnej relacji pomiędzy nauczycielem a uczniami jest kluczem do przyjemnych i efektownych zajęć. W pracy z dziećmi istotne jest samemu mieć w sobie trochę z tej niewinności i radości z najprostszych rzeczy. Uważam że istnieje wiele sposobów na urozmaicenie lekcji językowych, tak aby nauka była pozytywnym doświadczeniem. Osobiście zawsze staram się być otwarta i serdeczna, zachowując poczucie humoru które jest niezmiernie ważne szczególnie gdy uczniowie przychodzą na zajęcia po dniu lekcji w szkole. Dostrzeganie postępów w nauce jest niezmiernie satysfakcjonujące i zawsze dążę do tego, aby każdy uczeń mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Osobiście pasjonatka starych filmów, swingu, książek i podróży

Oliwia Piskorz

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Hej! Nazywam się Oliwia i jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na UAM. Jestem lektorem języka angielskiego i nauczam na wielu poziomach: dzieci, młodzież, dorośli. Zawód nauczyciela wybrałam świadomie ponieważ lubię pracować z ludźmi, jednak dążę do tego aby w przyszłości zostać również tłumaczem. Jednym z powodów dla których zdecydowałam się zostać lektorem języka angielskiego jest fakt czerpania radości z interakcji z innymi ludźmi. Uważam że potrafię znaleźć przysłowiową nić porozumienia z każdą osobą bez względu na wiek lub poziom motywacji do nauki języka. Swoją pracę mogę nazwać swoim hobby. Ponadto jestem kinomaniakiem i w wolnych chwilach staram się nadrobić zaległości w tej dziedzinie.

Kinga Szymczak

Lektor języka hiszpańskiego

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej, specjalizacji włosko - hiszpańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie kontynuuję studia uzupełniające magisterskie z zakresu języka hiszpańskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i jestem lektorem języka hiszpańskiego i włoskiego. Próbuję swoich sił w turystyce oprowadzając żądnych wiedzy turystów po europejskich miastach. Moje zainteresowania nie skupiają się tylko na jednej dziedzinie, dlatego udzielam się w różnego rodzaju inicjatywach związanych zarówno z nauczaniem (program uświadamiania o różnicach kulturowych w przedszkolach przy pomocy portugalskich wolontariuszy) jak i tłumaczeniami (udział w wycieczkach grup polsko i obcojęzycznych). "Po godzinach" szlifuję mój angielski oraz uczę się niemieckiego.Uważam, że języki obce to w dzisiejszych czasach klucz do lepszego poznania świata, tak więc z chęcią zachęcam naszych najmłodszych uczniów do nauki języka hiszpańskiego, który jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie.

Katarzyna Krajewska

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat, jeszcze zanim wiedziałam, że zwiążę z nim moją przyszłość zawodową. Ukończyłam
prestiżowe Wydziałowe Studia Tłumaczenia Konferencyjnego na UAM, które otworzyły mi drogę do kariery tłumacza ustnego w instytucjach UE oraz na rynku prywatnym. Oprócz tłumaczenia zawsze pasjonowało mnie także nauczanie języka na wszystkich poziomach. Prywatnie realizuję tę pasję
z własnymi dziećmi, a zawodowo - w najlepszej szkole językowej w mieście!