Mar
15

Język obcy opanowany w szybkim tempie – czy to możliwe?

Znajomość języków obcych jest dziś pożądana przez pracodawców i nierzadko staje się przepustką do ciekawej kariery. Jednocześnie poszerza nasze postrzeganie oraz umożliwia swobodną wymianę zdań z ludźmi z całego świata. Mimo szczerych chęci brakuje motywacji do nauki, a kurs języka angielskiego wydaje się żmudnym i długotrwałym procesem? Wcale nie musi tak być – angielski, niemiecki, włoski i każdy inny sposób komunikacji można opanować w szybkim tempie, a na dodatek ze znakomitym rezultatem!

Intensywnie znaczy skutecznie

Szukasz ciekawej pracy… ale wszystkie interesujące Cię oferty wymagają znajomości przynajmniej jednego języka obcego. Na domiar złego czasu i chęci na naukę brak. Intensywny kurs angielskiego to rozwiązanie idealne! W naszej poznańskiej szkole szybko opanujesz postawy, które umożliwią swobodne komunikowanie się nie tylko z osobami z Twojego otoczenia, ale także klientami biznesowymi z zagranicy. Intensywne nauczanie opieramy w szkole na solidnych podstawach: kursy mają formę swobodnej rozmowy. Zachęcamy w ten sposób do komunikacji werbalnej z doświadczonymi lektorami i native speakerami. Im więcej takich spotkań, tym znajomość angielskiego czy niemieckiego lepsza – ponieważ język staje się żywym narzędziem komunikacji.

Wszystkie podstawy w małym palcu

Nasza szkoła językowa, oprócz intensywnych kursów angielskiego, ma w zanadrzu także szkolenia ułatwiające przyswajanie wiedzy w efektowny sposób. Mowa m.in. o Programie Zarządzania Informacją – kursie, który pozwala na opanowanie umiejętności zapamiętywania sporej ilości informacji w jak najkrótszym czasie. To kolejny, sprawdzony sposób na to, aby język angielski czy niemiecki opanować w szybkim tempie: zarówno w przypadku dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych.

Komunikacja jest najważniejsza

Nauka języka obcego jest istotna także w przypadku dzieci. Jak nauczyć je mówienia po angielsku w stopniu, który umożliwi im swobodną rozmowę z rówieśnikami z zagranicy? Sprawdzonym i niezawodnym pomysłem będą półkolonie. Nasza szkoła językowa dla dzieci organizuje wyjazdy, podczas których poprzez zabawę najmłodsi uczą się podstaw, a ponadto posługują się obcą mową w jego naturalnym środowisku. To jeden ze skuteczniejszych i zarazem szybkich sposobów na przyswojenie obcego słownictwa. Przyjemna atmosfera zabawy i swobody podczas półkolonijnych kursów pomaga dzieciom w intensywnej nauce.