BAJKOWE PÓŁKOLONIE JĘZYKOWE – LEADER SCHOOL WINOGRADY

ZIMA W MIEŚCIE - ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z BOHATERAMI BAJEK

Zapraszamy na zimowe półkolonie językowe w Krainie Baśni i Bajek. Zanurzymy się w magiczny świat bajkowych postaci, z którymi będziemy przeżywać niezapomniane przygody i uczyć się angielskiego. Każdy dzień będzie pełen śmiechu i dobrej zabawy, a do tego wypełniony najlepszymi miejskimi atrakcjami!

Które dziecko nie kocha bajek? Opowieści, bajki i baśnie to nie tylko źródło radości, ale i nauki. Dzieci uwielbiają opowiadania o niezwykłych bohaterach mających wiele ciekawych przygód.

Postaci z bajek budzą sympatię, bo te najważniejsze mają dobre charaktery i zawsze wygrywają ze złem. Każdy maluch chce być takim bohaterem!

Z pomocą magicznych różdżek i tajemniczych zaklęć będziemy wchodzić do krainy, w której jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Po odnalezieniu w komnatach pałacu bajkowych postaci, dzieci nauczą się poruszać jak ich ulubieni bohaterowie: będą uciekać przed strasznym smokiem, starać się wedrzeć na wieżę i odnaleźć księżniczkę, wyruszą z Elsą na Lodowy Wierch, zasiądą z Aladynem na latającym dywanie, wyczarują pyszne potrawy z Panem Kleksem, odnajdą pantofelek Kopciuszka, rozwiążą wiele zagdadek z Lasse i Mają, pomożemy Brzydkiemu Kaczątku przemienić się w pięknego łabędzia, stworzymy czarodziejskie skrzydła dla Calineczki, zachęcimy leniwego kota Garfielda do aktywności fizycznej, samodzielnie zrobimy sok z gumijagód i jak Gumisie będziemy skakać aż pod niebo, zaśpiewamy „Hakuna matata” wraz z odważnym królem lwem Simbą, udamy się do Stumilowego Lasu z Kubusiem Puchatkiem - Misiem o małym rozumku, ale o wielkim sercu.

Co można robić zimą w mieście? My odpowiadamy: WSZYSTKO. Nasz bogaty program zapewnia brak nudy przez cały tydzień.

W programie m.in.:
- Warsztaty językowe metodą Leo English - na zajęciach metodą LEO ENGLISH wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe [Total Physical Response] oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa
- Wyjazd do Fabryki Śmiechu "Michałek"
- Wycieczka do ESCAPE ROOM – pokoju zagadek
- Wyjście na Laserowy Paintball
- Wyjście na lodowisko
- Zajęcia sportowe
- Warsztaty plastyczne
- Gry i zabawy terenowe (Cytadela, Stary Rynek), praca z mapą, zadania, rebusy, konkurencje sportowe, gry, zabawy z logicznego myślenia
- Warsztaty kulinarne
- Sportowe fantazje - aktywności sportowe na świeżym powietrzu (w zależności od warunków atmosferycznych np. budowanie iglo, wojna na śnieżki itp )
- Magia kina - seans filmowy
- Wyjście do Palmiarni
- Planszowy zawrót głowy - turniej gier najbardziej popularnych, m.in. Wsiąść do pociągu, Dixit, Monopoly, Scrabble, Ręka mnie nęka, Dobble, Qwirkle, Statki

Zapewniamy:
Opiekę nad dziećmi w godzinach 7.30-17.00
Wykwalifikowaną kadrę nauczycieli.
Bogaty program zabaw i warsztatów.
Codzienne zajęcia z języka angielskiego metodą Leo English.
2 posiłki dziennie (II śniadanie+dwudaniowy obiad )
Ubezpieczenie NNW
Nadzór Kuratorium Oświaty w Poznaniu
Codzienną fotorelację i świetną zabawę

 • Turnus I: 27.01.2020- 31.01.2020
  Turnus II: 3.02.2020- 7.02.2020

 • Koszt:
  489 zł/turnus
  459 zł /turnus - przy zapisie do 31.12.2019
  419 zł/turnus dla Słuchaczy Leader School

  Wszystkie atrakcje w cenie półkolonii