ZIMOWE WARSZTATY JĘZYKOWO – SPORTOWE

ZIMA W MIEŚCIE - LEADER SCHOOL POZNAŃ WINOGRADY

Drodzy Rodzice!

Wszystkie dzieci są już zmęczone okresem nauki online. To właśnie teraz bardzo potrzebują odpoczynku, powrotu do rówieśników i wspólnych zabaw.

Jako świadomi i doświadczeni organizatorzy wypoczynku, gwarantujemy Państwu, że nasze zimowe warsztaty bedą prowadzone zgodnie z wytycznymi Sanepidu z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego.

Oba turnusy będą zawierały starannie opracowany program warsztatów stacjonarnych, zajęć plenerowych i przede wszystkim zajęć sportowych, który realizowany będzie w małych grupach przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Leader School

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie ferii zimowych, w przyjaznej atmosferze oraz w bezpiecznej przestrzeni, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Zajęcia Językowo - Sportowe, są właśnie tym czego szukacie.

Zapraszamy dzieci do udziału w zimowej przygodzie. Każdego dnia podczas ferii czeka mnóstwo ciekawych zajęć i ekscytujących zabaw, które z pewnością przypadną do gustu naszym małym gościom.

W programie m.in. zajęcia sportowo-rekreacyjne, zabawy terenowe, zajęcia kreatywne i praktyczno-techniczne. Każdy dzień wypełniony będzie zabawami integracyjnymi, które pozwolą wszystkim uczestnikom dobrze się poznać. A podczas zabaw terenowych nauczymy się szybkiego reagowania, pewności siebie i współpracy w grupie. Zagramy w sportowe kalambury oraz dawne gry podwórkowe. „W zdrowym ciele zdrowy duch” – czyli będzie dzień pełen sportowych konkurencji i zabaw. Stworzymy własne pole do twórczej pracy, w której powstaną np. sportowe koszulki, flagi i transparenty. Przygotujemy zdrowy posiłek, który dostarczy nam dużo energii. „Małe laboratorium” - stworzymy np. kolorowe glutki, wybuchowe wulkany, sztuczny kolorowy śnieg i …mydełka. „Lekkoatletyka” - będziemy biegać, skakać, konkurować indywidualnie i grupowo, w terenie i na hali. W programie zagadki do odgadnięcia, ukryte niespodzianki do odnalezienia czyli podchody z lekkoatletyką w tle. „Igrzyska na wesoło” – w programie: konkurencje sprawnościowe, wesoły tor przeszkód i gry zespołowe z zasadą fair-play w roli głównej. Przed nami również strategiczna gra terenowa oraz podchody z zadaniami. A po powrocie gorąca czekolada na rozgrzanie. Będzie jeszcze jedna okazja do ogrzania – planujemy zrobić ognisko z pieczeniem kiełbasek! Piłka będzie obecna często – nie tylko nożna, ale i siatkowa, zagramy też w kręgle. Zorganizujemy seans filmowy z popcornem. Czeka na nas wiele zabaw językowych z jedynym i niepowtarzalnym robotem EMYS. Jedną z nich będzie zabawa w escape room - kiedy to grupa uczestników naszej przygody zostanie zamknięta w pomieszczeniu i odnajdując wskazówki oraz rozwiązując ukryte zadania odnajdzie klucz lub hasło do uwolnienia się. A może tak jeszcze wybrać się na lodowisko lub do kręgielni? Oj tak, takie aktywności lubią chyba wszystkie dzieci.

Zapewniamy:
Opiekę nad dziećmi w godzinach 7.30-17.00
Wszelkie działania zgodnie z wytycznymi sanepidu.
Domową atmosferę.
Wykwalifikowaną kadrę nauczycieli.
Bogaty program zabaw i warsztatów.
Codzienne zajęcia z języka angielskiego metodą Leo English.
2 posiłki dziennie (II śniadanie+dwudaniowy obiad )
Ubezpieczenie NNW
Codzienną fotorelację i świetną zabawę.

 • W tym roku zimowe warsztaty przygotowujemy ze szczególną starannością. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet – wdrażamy zalecenia sanepidu, dbając o to, aby nadchodzące ferie były świetnym, ale również bezpiecznym czasem.

  NASZE WARSZTATY TO:
  • aktywny tydzień z bogatym programem tematycznym
  • ciekawe zajęcia, gry terenowe i dużo czasu na świeżym powietrzu
  • zdobywanie i doskonalenie umiejętności: warsztatowych, sportowych, kulinarnych i językowych
  • czas spędzony z przyjaciółmi pod okiem wspaniałych nauczycieli i opiekunów
  • bezpieczna przestrzeń

 • Turnus I: 4 - 8 stycznia
  warsztaty I - 4 i 5 stycznia
  warsztaty II - 7 i 8 stycznia
  Turnus II: 11 - 15 stycznia
  warsztaty III - 11 i 12 stycznia
  warsztaty IV - 13 i 14 stycznia
  warsztaty V - 15 stycznia

Ramowy plan dnia zimowych warsztatów językowo - sportowych:

7.30 – 9.00 Czas na przyjście dzieci (zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne)
9.00 – 10.00 Zajęcia programowe
10.00 – 10.30 Drugie śniadanie
10.30 – 14.30 Zajęcia programowe
14.30 – 15.00 Obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia programowe
16.00 – 17.00 Zabawy integracyjne, rozchodzenie się dzieci

Szczegółowy plan dnia będzie uzależniony od warunków atmosferycznych oraz
oficjalnych komunikatów potwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny. W przypadku planowanych wycieczek, zajęć terenowych plan może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na bieżąco.

Zajęcia programowe – to wszelkie atrakcje, które zapewnimy naszym uczestnikom: zajęcia Leo English (dzieci będą pracowały w małych grupkach, podział dostosowany do wieku) – angielski podczas ferii ma być przyjemnością i nie kojarzyć się ze szkołą, dlatego będą to nietypowe wesołe warsztaty oraz język komunikatywny; seans filmowy z popcornem (repertuar będzie dostosowany do wieku dzieci); warsztaty kulinarne; wyjazd na lodowisko; ognisko z pieczeniem kiełbasek; wyjście na kręgle; zajęcia sportowe na hali; zabawy w Escape Room; Czy znam moje miasto? – gry i zabawy terenowe (Cytadela, Stary Rynek), praca z mapą, zadania, rebusy, konkurencje sportowe, gry, zabawy z logicznego myślenia; aktywności sportowe – piłka nożna, piłka siatkowa, zajęcia ogólnorozwojowe; warsztaty plastyczne; eksperymenty; planszowy zawrót głowy - turniej gier samodzielnie wykonanych podczas warsztatów; ostatniego dnia dzieci będą mogły podzielić się z innymi swoimi zdolnościami i wziąć udział w półkolonijnym Talent Show (śpiew, taniec, gra na instrumencie oraz wszelkie inne umiejętności).
Czas spędzony w Leader School to przede wszystkim: zabawa, aktywność, angielski.

Na zakończenie wszyscy otrzymają dyplomy pamiątkowe.

 • Koszt:
  120 zł/ dzień warsztatów
  599 zł/turnus 5 dniowy
  489 zł /turnus - 4 dniowy
  Rabaty dla Słuchaczy Leader School

  Wszystkie atrakcje w cenie warsztatów!