Refundowane kursy językowe

Skorzystaj z oferty intensywnych kursów językowych dla osób indywidualnych zakończonych Egzaminem TGLS w ramach Bazy Usług Rozwojowych!

 • WARUNKI KONIECZNE DO UZYSKANIA REFUNDACJI

  -Jesteś osobą dorosłą w wieku aktywności zawodowej
  -Mieszkasz lub pracujesz na terenie subregionu poznańskiego obejmującego powiaty: obornicki, poznański, szamotulski, średzki i śremski
  -NIE prowadzisz działalności gospodarczej

 • Jak otrzymać refundację?

To proste! Zgłoś się do nas, złóż wniosek, zrealizuj kurs, a na koniec ciesz się zwrotem kosztów! Pomagamy w 100% formalności!

 • Intensywny kurs - co to znaczy?

Jesteś zmotywowany i chcesz nauczyć się języka w krótkim czasie? To idealnie!
INTENSYWNY kurs oznacza, że kursant uczęszcza na zajęcia 90-minutowe minimum 2 razy w tygodniu lub 60-minutowe 3 razy w tygodniu!

 • W jakiej formie odbywają się zajęcia?

Zajęcia odbywają się zarówno stacjonarnie jak i online. To kursant wybiera wygodną dla niego formę.

 • Dlaczego warto wybrać Leader School Poznań-Winogrady?

Leader School Winogrady jest szkołą języków obcych wpisaną do Bazy Usług Rozwojowych i posiada uprawnienia do prowadzenia kursów językowych refundowanych ze środków unijnych. Naszym klientom oferujemy pomoc w uzyskaniu do 90% zwrotu kosztów nauki.
Co więcej, jesteśmy akredytowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TGLS, co uprawnia nas do przeprowadzenia egzaminu w siedzibie naszej szkoły.

 • Dlaczego Egzamin TGLS?

-Certyfikat nie przedawnia się,
-Daje kandydatowi, jego pracodawcy, lub uczelni do której aplikuje szczegółową informację o poziomie znajomości języka obcego kandydata wraz z interpretacją graficzną o wszystkich poszczególnych umiejętnościach językowych,
-Uznawany we wszystkich krajach należących do Unii Europejskiej,
-Honorowany przez międzynarodowe korporacje jako skuteczne narzędzie do weryfikacji znajomości języka obcego pracowników

 • Masz wątpliwości? Dzwoń śmiało 600 986 086 a wszystko wyjaśnimy