ZIMOWE PÓŁKOLONIE JĘZYKOWO – SPORTOWE

PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA

Drodzy Rodzice!

Wielkimi krokami zbliża się koniec pierwszego semestru. Po kilku miesiącach nauki, często hybrydowej lub online, dzieci potrzebują odpoczynku i wspólnych zabaw z rówieśniakmi. Dlatego chcemy zapewnić im podczas zimowych ferii niezapomniane półkolonie!

Jako świadomi i doświadczeni organizatorzy wypoczynku, gwarantujemy Państwu, że nasze zimowe półkolonie bedą prowadzone zgodnie z wytycznymi Sanepidu z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz reżimu sanitarnego.

Oba turnusy będą zawierały starannie opracowany program warsztatów stacjonarnych, zajęć plenerowych i przede wszystkim zajęć sportowych, który realizowany będzie w małych grupach przez Lektorów i Trenerów na co dzień pracujących z dziećmi w Leader School.

Jeżeli szukacie dla swoich dzieci sposobu na aktywne spędzenie ferii, w przyjaznej atmosferze oraz w bezpiecznej przestrzeni, w czasie w którym w sposób naturalny zabawa łączy się z nauką, a każda przygoda w formie wycieczki jest jednocześnie skarbnicą wielu fascynujących ciekawostek i umiejętności, to Aktywne Półkolonie Językowe - Sportowe „Podróż dookoła świata”, są właśnie tym czego szukacie.

Zapraszamy dzieci do udziału w zimowej przygodzie. Czeka ich wiele fascynujących podróży. Zwiedzimy różne kraje i poznamy ich kulturę, zwyczaje, kuchnię, sporty. Dzieci podczas półkolonii będą miały okazję spróbować potraw charakterystycznych dla danego kraju, poznać elementy ich kultury oraz podstawowe słówka, aktywności danego dnia będą związane z tradycją lub obyczajami danego kraju. Połączenie zabawy, muzyki, warsztatów plastyczno- technicznych i teatralnych pobudzi wyobraźnie każdego małego "odkrywcy".

Zapewniamy:

Opiekę nad dziećmi w godzinach 7.30-16.30
Wszelkie działania zgodnie z wytycznymi sanepidu.
Domową atmosferę.
Wykwalifikowaną kadrę nauczycieli.
Bogaty program zabaw i warsztatów.
Codzienne zajęcia z języka angielskiego metodą Leo English.
2 posiłki dziennie (II śniadanie+dwudaniowy obiad )
Ubezpieczenie NNW
Codzienną fotorelację i świetną zabawę.

 • W tym roku zimowe warsztaty przygotowujemy ze szczególną starannością. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to nasz priorytet – wdrażamy zalecenia sanepidu, dbając o to, aby nadchodzące ferie były świetnym, ale również bezpiecznym czasem.

  NASZE WARSZTATY TO:
  • aktywny tydzień z bogatym programem tematycznym
  • ciekawe zajęcia, gry terenowe i dużo czasu na świeżym powietrzu
  • zdobywanie i doskonalenie umiejętności: warsztatowych, sportowych, kulinarnych i językowych
  • czas spędzony z przyjaciółmi pod okiem wspaniałych nauczycieli i opiekunów
  • bezpieczna przestrzeń

RAMOWY PLAN DNIA

7.30 – 9.00 Czas na przyjście dzieci (zabawy integracyjne, warsztaty plastyczne)
9.00 – 10.00 Zajęcia programowe
10.00 – 10.30 Drugie śniadanie
10.30 – 14.30 Zajęcia programowe
14.30 – 15.00 Obiad
15.00 – 16.00 Zajęcia programowe
16.00 – 16.30 Zabawy integracyjne, rozchodzenie się dzieci

ZAJĘCIA PROGRAMOWE:

• Podróże dookoła świata – niecodzienne lekcje języka angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, japońskiego, niemieckiego - poznajemy kulturę, zwyczaje, sporty oraz kuchnie,
• Zabawy językowe z jedynym i niepowtarzalnym robotem Emysem,
• Ruch to zdrowie - ćwiczenia z elementami jogi oraz zumby, aktywności sportowe na hali
• Energia, zabawa, rozrywka - wyjazd do Fabryki Śmiechu Michałek lub do Parku Trampolin Stacja Grawitacja
• Magiczny Czas Karnawału –stworzymy niepowtarzalne maski karnawałowe,
• Poznań – nasze miasto, gry i zabawy terenowe
• Ice Party - wyjazd na lodowisko
• Ognisko z pieczeniem kiełbasek
• Warsztaty kulinarne
• Zabawa w Escape Room
• Talent Show
• Magia Kina – seans filmowy,
• Warsztaty plastyczne, planszowy zawrót głowy, gry i zabawy integracyjne.

Szczegółowy plan dnia będzie uzależniony od warunków atmosferycznych oraz
oficjalnych komunikatów potwierdzonych przez Ministerstwo Zdrowia lub Główny Inspektorat Sanitarny. W przypadku planowanych wycieczek, zajęć terenowych plan może ulec zmianie, o czym będziemy informowali na bieżąco.

 • Czas spędzony w Leader School to przede wszystkim: zabawa, aktywność, angielski.

  Na zakończenie wszyscy otrzymają dyplomy pamiątkowe.

 • I turnus: 17 - 21.01.2022
  II turnus: 24 - 28.01.2022

  Koszt:
  150 zł/ dzień warsztatów
  599 zł/turnus 5 dniowy

  Wszystkie atrakcje w cenie warsztatów!

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Półkolonii z przyczyn od niego niezależnych.

 • Skontaktuj się z organizatorem:
  Leader School Poznań Winogrady
  ul. Przełajowa 2 Poznań
  winogrady@leaderschool.pl
  tel. 600-986-086