WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Grunwald

Ania

Lektor języka angielskiego

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w przedszkolach oraz Teatrze Animacji i Cieni dla dzieci. Podczas swoich zajęć często wykorzystuję elementy dramy. Dzięki studium plastycznemu, zabawy z kredkami, farbami i glina nie są mi straszne, a dzieci pod moją opieka mogą rozwinąć nie tylko zdolności językowe, ale i swoją kreatywność.

Oliwia

Lektor języka angielskiego, francuskiego oraz Trener metody Leo Maniak.

Jestem studentką etnolingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Uczęszczałam także do Institution Saint Louis w Saumur, Pays de la Loire we Francji. Jestem certyfikowanym trenerem metody Leo Maniak, a także wychowawcą dzieci i młodzieży. Interesuję się językami obcymi, psychologią i podróżami.

Mariusz

Lektor języka angielskiego

Ukończyłem filologię angielską i pracowałem jako nauczyciel języka angielskiego w Polskiej Szkole w Kent na terenie Zjednoczonego Królestwa. Język angielski jest dla mnie możliwością poznawania ciekawych ludzi, ciągłym rozwojem osobistym oraz mieszkaniem gdziekolwiek mi się tylko zamarzy – na całym świecie :). Pracuję z osobami dorosłymi jak również grupami dziecięcymi. Staram się tworzyć atmosferę w której słuchacze mogą przenieść się do Nowego Yorku, Chicago, Sydney czy Londynu. Z zamiłowaniem uczę angielszczyzny amerykańskiej i brytyjskiej oraz pomagam pokonywać bariery w komunikacji.

Agnieszka

Lektor języka angielskiego.

Agnieszka z wykształcenia jest nauczycielem, aktualnie kontynuuje naukę na Wydziale Anglistyki UAM. Jej pasją jest śpiewanie Gospel. Należy do poznańskiego chóru Gospel Joy. Oprócz tego działa w poznańskiej Wspólnocie Burego Misia.

Mariia

Lektor języka angielskiego

Hello, my name is Maria. I am Master of the English language. My teaching experience is five years of tutoring and working at school as well. I also work as a copywriter. I attended the methodology workshops given in West-Finland College. Two years ago I was cooperating with American volunteers in Ukraine teaching English to elderly people. I have prepared a few students for FCE and TOEFL. At my lessons I work on the communication as it is the key point in learning the foreign language. My hobbies are: skiing, running and learning the European languages.

Angelika

Lektor języka angielskiego

Po ukończeniu filologii angielsko-rosyjskiej postanowiłam kontynuować przygodę z angielskim i obecnie studiuję filologię angielską. Nauka języków sprawia mi przyjemność, tak samo jak przekazywanie zdobytej wiedzy innym. Dużo podróżuję i wiem, jak przydatna jest znajomość języków obcych. Swoją pasją i pozytywnym nastawieniem staram się zarazić swoich uczniów.

Paula

Lektor języka angielskiego i niemieckiego

Jestem studentką lingwistyki stosowanej oraz od niedawna arabistyki. Wiąże się to z moją ogromną pasją, jaką jest nauka (oraz nauczanie) języków obcych. W swoim życiu poznałam już tych języków „dobre kilka” i, choć uczę niemieckiego i angielskiego, również sprawia mi ogromną przyjemność rozmowa z rodowitymi Hiszpanami bądź Latynosami, Włochami, Rosjanami (czy też Gruzinami, Łotyszami, itd.) oraz, gdy wystarczająco opanuję język, z Arabami. Muszę przyznać, że zdecydowanie ułatwia to mnie (i moim znajomym również) wszelkie podróże, których jestem fanką – uwielbiam zwłaszcza wyprawy z plecakiem, najlepiej w ekstremalnych warunkach 
Jako lektorka zawsze pytam słuchaczy o ich oczekiwania co do kursu i razem staramy się je jak najlepiej spełnić.

Marta

Lektor języka angielskiego

Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz psychologii. W pracy lektora doceniam możliwość połączenia obu kierunków studiów - znajomość psychologii ułatwia dostosowanie metody nauczania j. angielskiego m.in. do osobowości ucznia oraz pozwala na zrozumienie mechanizmów zachodzących podczas przyswajania języka obcego. Nauka języków obcych od najmłodszych lat przynosi wspaniałe efekty, dlatego m.in. praca z dziećmi jest źródłem ogromnej satysfakcji.
Moje zainteresowania to: wpływ osobowości na osiągnięcia z języka angielskiego (wiedzę na ten temat zgłębiałam podczas pisania pracy dyplomowej), mowa ciała, relacje międzyludzkie. W wolnej chwili uwielbiam czytać oraz spędzać czas aktywnie.

Joanna

Lektor języka angielskiego

Z wykształcenia językoznawca. Języki obce to moja pasja, interesuję się procesami językotwórczymi i dydaktyką nauki języków. Związana jestem z uniwersytetem A. Mickiewicza w Poznaniu a konkretnie instytutem językoznawstwa. Uważam, że nauka nowego języka może być niesamowicie fascynującym przeżyciem które otworzy wiele drzwi :). Interesuję się również podróżami, szczególnie w rejony Europy północnej oraz Azji. Zapraszam do wspólnej nauki!

Oliwia

Lektor języka angielskiego

Hej! Nazywam się Oliwia i jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na UAMie. Jestem lektorem języka angielskiego i nauczam na wielu poziomach: dzieci, młodzież, dorośli. Zawód nauczyciela wybrałam świadomie ponieważ lubię pracować z ludźmi, jednak dążę do tego aby w przyszłości zostać również tłumaczem. Swoją pracę mogę nazwać swoim hobby. Ponadto jestem kinomaniakiem i w wolnych chwilach staram się nadrobić zaległości w tej dziedzinie.

Agnieszka

Lektor języka angielskiego

Hey guys!
Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego, dalej kontynuuję swoje kształcenie na poznańskim UAMie (Wydział Anglistyki). Dodatkowo studiuję Ekonomię na UEPie. Moją największą pasją jest znajdowanie nowych pasji: szyję, gotuję, piszę, współprowadzę projekty, czytam, podróżuję. Kocham być zajętą w czym zdecydowanie pomaga mi kształcenie zarówno innych jak i siebie. Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe, dla młodzieży i osób dorosłych.

Sandra

Lektor języka angielskiego i instruktor metody Edukido

Jestem pedagogiem i animatorem. Pracując z dziećmi udowadniam, że najłatwiej uczymy się przez zabawę. Znajomość języka angielskiego jest jedną z kompetencji, którą chcę rozwijać u dzieci w sposób twórczy. Uwielbiam łączyć różne metody pracy, stwarzając grupie warunki do działania i integracji. Za cel każdych zajęć stawiam sobie aktywne uczestnictwo kursantów.
Najchętniej odpoczywam przy amerykańskim serialu „Friends” :)

Bartosz

Lektor języka niemieckiego

Hallo! Nazywam się Bartosz Stogowski, jestem studentem ostatniego roku Tłumaczeń konferencyjnych na UAMie. Skazuając mnie na"wygnanie" do Rajchu we wczesnym dzieciństwie, los zrobił ze mnie native speaker'a, co wyjdzie Ci na dobre, jeżeli masz zamiar uczyć się z nami niemieckiego w Leader School Poznań. Po prawie 30 latach życia w tej mlekiem i miodem płynącej krainie, poza potwornie pięknym językiem i poprawną wymową, jestem w stanie – z niemiecką dokładnością – wstrzyknąć Ci także pełną dawkę „barbarzyńskiej” kultury germańskiej. Sam uwielbiam języki, w Niemczech studiowałem angielski, a obecnie stawiam pierwsze kroki w nauce języka francuskiego. Szkoła językowa jest więc dla mnie idealnym „biotopem”. Jeszcze większą przyjemność sprawia mi dzielenie się wiedzą. Nie tylko dlatego, że wspólna nauka, podczas której również sam lektor dużo uczy się od kursantów, jest zachwycająca, ale przede wszystkim dlatego, że praca z ludźmi daje ogromne zadowolenie. To właśnie sprawia, że uwielbiam prowadzić zajęcia, mieć dobry kontakt z kursantami i tworzyć przyjazną, swobodną i bezstresową atmosferę, która jest przecież podstawą udanej nauki. Język obcy jest czymś, co łączy, nie dzieli – ludzi, narody, kultury. Wychowując się w Niemczech w polskiej rodzinie, czyli dorastając w obu tych kulturach jednocześnie, czuję się wręcz zobligowany do tego, by w jakiś sposób przyczynić się do polsko-niemieckiego pojednania i lepszego wzajemnego zrozumienia. Mieć udział w tym procesie to coś wspaniałego, to mały krok ku lepszemu światu. W tym duchu prowadzę moje zajęcia. Bardzo serdecznie zapraszam kursantów do doświadczenia tego kulturowego „połączenia”.

Marta

Lektor języka angielskiego

Od zawsze lubiłam języki obce i marzyłam, żeby móc dzielić się moją pasją z innymi. Pracuję
zarówno z dziećmi jak i dorosłymi, jest to coś w czym się spełniam i sprawia mi to ogromną radość.
Interesuje się także psychologią rozwojową i literaturą.

Kaja

Instruktor metody Edukido

Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wolnym
czasie czytam książki, śpiewam i gram na fortepianie. Interesuję się głównie muzyką, ludologią i
językami obcymi, ale lista moich hobby wciąż rośnie. Wieczorami chodzę do kina, albo tworzę; nie
boję się ubrudzić farbami czy klejem, ani ukłuć igłą. EduKido to dla mnie nie tylko praca, ale i
okazja do ciagłego rozwijania własnej kreatywności. Dzieciaki, widząc jaką frajdę sprawia mi praca
z klockami, często mówią mi: Pani jest jak takie duże dziecko. I mają absolutną rację!

Magdalena

Lektor języka angielskiego i niemieckiego

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej, którą ukończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od maleńkości pałałam miłością do języków obcych, dlatego wybrałam właśnie tę drogę i nie żałuję! Nauczanie maluszków i nie tylko to moja pasja, której nie zamieniłabym na nic innego. Jestem miłośniczką książek i filmów. W wolnym czasie podróżuję i odkrywam tajemnice innych kultur.

Patrycja

Lektor języka angielskiego

Obecnie studiuję filologię węgierską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odpowiada moim dwóm pasjom: zamiłowaniu do literatury oraz poznawaniu nowych języków obcych. Prócz węgierskiego w moim codziennym życiu nie może również zabraknąć włoskiego i angielskiego. W wolnym czasie uwielbiam poszerzać horyzonty na różnorakie tematy - ostatnimi czasy jest to głównie filozofia oraz włoskie malarstwo renesansowe. Dzielenie się moimi pasjami sprawia mi ogromną radość oraz jest wspaniałą motywacją do dalszych dociekań.

Dominika

Lektor języka włoskiego

Ciao! Mi chiamo Dominika. Jestem pasjonatką języków obcych i nauczanie innych sprawia mi ogromną radość. Jestem lektorką, a także pilotem wycieczek głównie do Włoch. Kultura Italii od zawsze mnie fascynowała, szczególnie historia oraz historia sztuki. Uwielbiam przekazywać tę pasję także moim uczniom. W czasie wolnym największą radość sprawiają mi podróże i to nie tylko do Włoch (choć tam wracam zawsze z ogromnym uśmiechem na ustach)!