WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Winogrady

Małgorzata Pawełek - Baraniak

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Lektorka języka angielskiego, związana z placówkami Leader School od 10 lat. Prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi. Uwielbia to, co robi!Przygotowanie do egzaminów językowych to jej specjalność. Wymagająca, serdeczna i uśmiechnięta, zawsze osiąga z uczniami zamierzone cele. Potrafi zmotywować każdego do nauki. Cechuje ją profesjonalne i indywidualne podejście do każdego słuchacza. Uwielbia podróże, słodycze i interesuje się psychologią i piłką nożną.

Barbara Wawrzyniak

Lektor języka niemieckiego - specjalność BLS

Ukończyłam filologię germańską na UAM w Poznaniu. Od 19 lat pracuję w szkolnictwie. W tym czasie zdobyłam bogate doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Pomimo takiego stażu, nauczanie języka jest nadal moją pasją. Wielką satysfakcję daje mi obserwowanie postępów uczniów, a sukcesem jest każdy sukces ucznia. Sama uczę się również języka angielskiego. Posiadam uprawnienia do nauczania tego języka na etapie wczesnoszkolnym i ciągle pogłębiam moją wiedzę. Relaksuję się tańcząc i podróżując w dobrym towarzystwie.

Martyna May

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Zawodowo łączę dwie pasje: nauczanie języka angielskiego i psychologię. Prywatnie razem z rodziną przemierzam i poznaję świat i … uczę się języków- hiszpańskiego i rosyjskiego. Jestem absolwentką klasy dwujęzycznej polsko-angielskiej w Liceum św Marii Magdaleny i Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Od kiedy uzyskałam certyfikat biegłości w posługiwaniu się angielskim (CPE), nauczam tego języka pracując na wszystkich poziomach, z klientami indywidualnymi, jak i z grupami oraz w firmach. Moje doświadczenie pochodzi głównie z pracy z nastolatkami i osobami dorosłymi.

Maciej Cześniuk

„"You know what the secret of life is? (...) One thing. Just one thing. You stick to that...”

Myślę, że ten doskonale opisuje moje nastawienie do życia. Moją pasją są angielski i filmy – na studiach łączę te dwa zainteresowania: moje prace, licencjacka i magisterska są właśnie o tym. Uważam, że aby poznać dany kraj, nie wystarczy tylko język i wykute „na blachę” czasy i słownictwo, ale też znajomość kultury: zwyczajów, literatury, świąt, filmów, a nawet kuchni. Dlatego też podczas moich zajęć staram się wpleść wyżej wymienione elementy i urozmaicić uczniom walkę z trybami warunkowymi. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2 rok studiów magisterskich).

Magdalena Kowalewska

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Uważam, że nawiązanie pozytywnej relacji pomiędzy nauczycielem a uczniami jest kluczem do przyjemnych i efektownych zajęć. W pracy z dziećmi istotne jest samemu mieć w sobie trochę z tej niewinności i radości z najprostszych rzeczy. Uważam że istnieje wiele sposobów na urozmaicenie lekcji językowych, tak aby nauka była pozytywnym doświadczeniem. Osobiście zawsze staram się być otwarta i serdeczna, zachowując poczucie humoru które jest niezmiernie ważne szczególnie gdy uczniowie przychodzą na zajęcia po dniu lekcji w szkole. Dostrzeganie postępów w nauce jest niezmiernie satysfakcjonujące i zawsze dążę do tego, aby każdy uczeń mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Osobiście pasjonatka starych filmów, swingu, książek i podróży

Oliwia Piskorz

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Hej! Nazywam się Oliwia i jestem studentką piątego roku filologii angielskiej na UAM. Jestem lektorem języka angielskiego i nauczam na wielu poziomach: dzieci, młodzież, dorośli. Zawód nauczyciela wybrałam świadomie ponieważ lubię pracować z ludźmi, jednak dążę do tego aby w przyszłości zostać również tłumaczem. Jednym z powodów dla których zdecydowałam się zostać lektorem języka angielskiego jest fakt czerpania radości z interakcji z innymi ludźmi. Uważam że potrafię znaleźć przysłowiową nić porozumienia z każdą osobą bez względu na wiek lub poziom motywacji do nauki języka. Swoją pracę mogę nazwać swoim hobby. Ponadto jestem kinomaniakiem i w wolnych chwilach staram się nadrobić zaległości w tej dziedzinie.

Kinga Szymczak

Lektor języka hiszpańskiego

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej, specjalizacji włosko - hiszpańskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie kontynuuję studia uzupełniające magisterskie z zakresu języka hiszpańskiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu i jestem lektorem języka hiszpańskiego i włoskiego. Próbuję swoich sił w turystyce oprowadzając żądnych wiedzy turystów po europejskich miastach. Moje zainteresowania nie skupiają się tylko na jednej dziedzinie, dlatego udzielam się w różnego rodzaju inicjatywach związanych zarówno z nauczaniem (program uświadamiania o różnicach kulturowych w przedszkolach przy pomocy portugalskich wolontariuszy) jak i tłumaczeniami (udział w wycieczkach grup polsko i obcojęzycznych). "Po godzinach" szlifuję mój angielski oraz uczę się niemieckiego.Uważam, że języki obce to w dzisiejszych czasach klucz do lepszego poznania świata, tak więc z chęcią zachęcam naszych najmłodszych uczniów do nauki języka hiszpańskiego, który jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie.

Anna Woroch

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Ukończyłam studia licencjackie na specjalności Edukacja elementarna i język angielski. Aktualnie kontynuuję naukę na studiach magisterskich na kierunku Wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Studia połączyły dwie moje pasje - pracę z dziećmi i język angielski, który towarzyszy mi od dzieciństwa.
Semestr studiów magisterskich spędziłam w Irlandii Północnej, gdzie doskonaliłam swój angielski. W wolnych chwilach podróżuję, chodzę na koncerty i czytam.

Monika Slany

Lektor języka angielskiego - specjalność LEO English

Jak zaciekawić dzieci nauką? Jak sprawić, żeby zajęcia były nie tylko ciekawe, ale także miały wartość poznawczą? W Leader School pracuję z dziećmi na najwyższych obrotach, tak, aby każde z nich znalazło na moich zajęciach coś dla siebie. Prywatnie kocham muzykę, gram na instrumentach, rysuję oraz jestem animatorką dziecięcego czasu wolnego. Mam to szczęście, że mogę aktywnie rozwijać swoje pasje także w pracy. Oczywiście sama też się uczę. Wydział Anglistyki w Poznaniu to nie lada wyzwanie; ale ja kocham wyzwania!

Sylwia Gorlewicz

Lektor języka angielskiego

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.”
(M. Twain)
Język angielski od najmłodszych lat był obecny w moim życiu. Już w szkole podstawowej wymieniałam ten przedmiot jako pierwszy na liście moich ulubionych, a po lekcjach z radością biegłam na zajęcia w szkole językowej. Momentem przełomowym w mojej „lingwistycznej karierze” był ten, w którym jako 16-letnia dziewczyna postanowiłam wyjechać na roczną wymianę do Stanów Zjednoczonych. Ten niezwykle szczególny czas w moim życiu poświęciłam nie tylko na szlifowanie języka, ale również na poznanie obyczajów i kultury tego pięknego kraju z perspektywy amerykańskiego licealisty i członka amerykańskiej rodziny. Rok temu ukończyłam studia pierwszego stopnia o kierunku Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i obecnie kontynuuję naukę na tym samym kierunku na studiach drugiego stopnia. Aby przetestować swoje umiejętności językowe, latem podejmowałam pracę w Wielkiej Brytanii, a także jako personel pokładowy jednej z polskich linii lotniczych. Dzięki pracy w Leader School odnalazłam to, czego brakowało mi w życiu - możliwość dzielenia się swoją wiedzą i pasją. Uważam, że zawód nauczyciela to najbardziej twórczy i satysfakcjonujący z wszystkich zawodów. Zapraszam na moje zajęcia tych, którzy chcą zarazić się miłością do języka angielskiego! :)

Adam Urban

Lektor języka angielskiego - specjalność BLS

Absolwent Filologii Angielskiej ze specjalnością nauczycielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Język angielski i kultura krajów anglojęzycznych to jedna z moich pasji, które staram się rozwijać każdego dnia, a także zarażać nią innych. Wychodząc z założenia, że w celu poznania języka obcego należy również zapoznać się z kulturą danego kraju, staram się w czasie zajęć przybliżać słuchaczom różne ciekawostki i informacje związane z krajami anglojęzycznymi. Najbardziej lubię współpracować z dorosłymi, ponieważ wbrew temu co się mówi, nie tylko dzieci są ciekawe świata. Dorośli również chcą go poznawać, ale w inny sposób i dlatego do każdego staram się mieć indywidualne podejście zwracając uwagę na potrzeby i możliwości. Pasję do nauczania języka angielskiego odkryłem w sobie podczas udzielania korepetycji, a teraz rozwijam ją z każdym dniem jako lektor Leader School.

Paulina Stefaniak

Lektor języka angielskiego

Języki obce były moim ulubionym przedmiotem w szkole i tak się złożyło, że jestem związana z nim do dzisiaj – tym razem z tej drugiej strony ;) W nauczaniu najbardziej lubię to, że nie ma tu miejsca na rutynę – każdy dzień przynosi nowe wyzwanie. Z dużą dawką cierpliwości, uśmiechem i entuzjazmem zarażam innych swoją pasją. Przykładam dużą wagę do tego, żeby zajęcia były dla ucznia interesujące i dostosowane do jego potrzeb. W szkołach Leader School uczę od 2015 r. Przez ten czas miałam przyjemność prowadzić zajęcia w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach zaawansowania. W wolnych chwilach podróżuję, a resztę czasu przeznaczam na… planowanie kolejnych wyjazdów. Do zobaczenia w Leader School!