Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy - Poznań Rataje

Sylwia Niewęgłowska BLS język niemieki

Uczę języka niemieckiego od 3 lat i nie zamieniłabym tej pracy na żadną inną. Nauczanie to przygoda. Przygoda, w której spotykamy nowe miejsca, ludzi, poznajemy różne kultury, obyczaje i opinie.

W pracy nauczyciela każdy dzień jest nowy, a każda lekcja to jakby podróż w nieznane, nawet jeśli jest to ten sam temat omawiany po raz trzeci. To wszystko za sprawą uczniów prowadzonych przez lektora, którzy tworzą coś niepowtarzalnego, coś z czego każdy może skorzystać.

Nauczanie daje mi mnóstwo świeżej energii i radości. Uwielbiam obserwować jak młodzież, a także dorośli, rozwijają się, poszerzają horyzonty, stają się bardziej otwarci i ciekawi świata. Nauka języka nie tylko sprawia, że zdobywamy wiedzę i dzielimy się swoimi opiniami i doświadczeniami, to także świetne ćwiczenie dla naszego umysłu, w czasie którego nasza lewa jak i prawa półkula pracują na pełnych obrotach:)

Zachęcam do nauki języka obcego w naszej szkole nie tylko ze względu na widoczne rezultaty i postępy w nauce, ale także ze względu na zaspokojenie swojej ciekawości świata i chęć poznania nowych, równie interesujących ludzi.

Alicja Babkiewicz BLS angielski BLS biznes

„Chcę polecieć do Honolulu!” – tak zaczęła się moja przygoda z językiem angielskim, gdy jako trzyletnia dziewczynka radośnie ogłosiłam otoczeniu swoje marzenie o nieznanym i tajemniczym miejscu, w którym miałam się znaleźć dwadzieścia lat później… Oczywiście nie mogłam wtedy przewidzieć, że oprócz romantycznych Hawajów, będzie mi dane podziwiać także słoneczną Kalifornię, zachwycające Wodospady Niagary, spać pod palmami na Florydzie, czy przemierzać z plecakiem Wielki Kanion rzeki Kolorado w Arizonie.

Znajomość języka angielskiego może sprawić, że nasze życie stanie się fascynującą przygodą!

Odkąd pamiętam, zawsze chciałam zostać nauczycielką. Będąc obecnie dyplomowanym pedagogiem, absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, postrzegam swoją pracę jako misję. Cenię indywidualną relację z każdym uczniem, opartą na wzajemnym szacunku i serdeczności.
Jako lektor chętnie współpracuję z osobami w dojrzałym wieku, dlatego zapraszam na angielski wszystkich emerytów, babcie i dziadków. Obiecuję Państwu ubogacenie zajęć wspólnym dzieleniem się życiowym doświadczeniem oraz ciekawe rozmowy o szczęściu i miłości, czyli o tym, co stanowi sens relacji międzyludzkich, co prowadzi do pełni człowieczeństwa.
Po ośmiu latach pobytu w Stanach Zjednoczonych, z radością opowiem o swojej działalności na rzecz największej amerykańskiej telewizji – EWTN. J
Do zobaczenia w Leader School!

Alicja Babkiewicz

Weronika Grzesiak Leo English

"(...) i ta dziewczynka chciała mnie pocałować! Bleee!
Wiesz co? To chyba oznacza, że jesteś ładny."

Każdego dnia najwięcej uśmiechu na mojej twarzy wywołują dzieci. Wyjątkowe dzieci, które są pełne energii i chęci. Które swoją obecnością sprawiają, że każdy kolejny dzień zawsze kończy się lepiej od poprzedniego.

Jako mała dziewczynka spędziłam jeden deszczowy dzień na rozmyślaniu o mojej przyszłości. Miałam dylemat, bo nie wiedziałam czego pragnę bardziej, wyjechać do Afryki i pomagać dzikim kotom, czy zostać nauczycielką. Cóż, rozważania małej dziewczynki zakończyły się podjęciem decyzji, która dziś sprawia mi szczęście. A zwierzęta nadal kocham, tylko nie z Afryki, a z Polski.

Energię pozyskuję z odnawialnych źródeł (rodzina, przyjaciele, muzyka, kot Franek oraz przede wszystkim mój ulubiony... sen).

Jakub Dudziński BLS angielski, tłumaczenia techniczne

Jak wyrazić coś, na co nie ma w języku polskim określenia? Jak poszerzyć granice swojego świata o rzeczy, które mają nazwę tylko w języku angielskim? Jak zamówić rybę i frytki w Londynie? Na te pytania jest prosta odpowiedź - nauczyć się języka obcego! Potrzebujesz tylko dobrej szkoły (naszej) i dobrego nauczyciela (kogoś z naszej szkoły). Jeśli potrzebujesz lekcji z języka technicznego lub specjalistycznego to dobrze trafiłeś! Oprócz prowadzenia zajęć w Leader School zajmuję się tłumaczeniami technicznymi, na przykład: "W przypadku demontażu potencjometrycznego czujnik kąta obrotu bijaka lub sprzęgła mieszkowego lub sprzęgła elektromagnetycznego należy dokonać kalibracji toru pomiaru kąta położenia bijaka."

Nauczanie angielskiego jest moją pasją od ponad 10 lat, w szkołach Leader School prowadzę zajęcia od 2012 roku. W tym czasie miałem okazję uczyć ludzi w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Wszystkich swoich słuchaczy staram się zarazić miłością do języków i pokazać, że ich nauka może być przyjemnością. Kładę tez nacisk na praktyczne umiejętności posługiwania się angielskim, czy to w pracy za granicą, czy na wakacjach. Polecam Państwu siebie i nasze szkoły!

Natalia Nowak Klub Młodego Odkrywcy, warsztaty plastyczno-językowe

"Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni"

Co wyjdzie, jeśli zmieszamy humanistkę, lubującą się w teatrze, poezji, tańcu i muzyce wszelkiej maści, śpiewie, uwielbiającą handmade, ale jednocześnie studiującą Ekoenergetykę kończącą się tytułem inżyniera? Jeśli dodamy jeszcze ogromną dawkę miłości do zwierząt, motoryzacji i jedzenia, szczyptę humoru, łyżeczkę marzeń i garść całkiem przypadkowych rzeczy + paczkę zabawnych sprzeczności, wyjdzie nie kto inny, jak JA, we własnej osobie! :)

Dużo radości daje mi możliwość samorealizacji, na różnych płaszczyznach życia. Spotkasz mnie w sekretariacie, kiedy załatwiam partnerów dla naszej szkoły oraz gdzie chętnie Ci pomogę w różnych rzeczach... Ale również na zajęciach, kiedy mój entuzjazm i wiedzę przelewam (w całkiem magiczny sposób!) na uczniów oraz poza szkołą, kiedy na stanowisku maluję buzie i tańczę na scenie lub kiedy ozdabiam gazetki moją fantazją w formie papierowej.

Serdecznie zapraszam do naszej szkoły - nie tylko wtedy, kiedy chcesz się czegoś więcej nauczyć... Może uda nam się zarazić Cię pozytywną energią, jaką rozsiewamy wszędzie, wraz z naszą kadrą i dyrekcją? Przyjdź, to się przekonamy!

Marta Kapała Leo English

Jako najstarsza z rodzeństwa zawsze pomagałam rodzicom w opiece nad młodszymi siostrami. Myślę, że to właśnie ten okres mojego dzieciństwa ukształtował wybór przyszłej ścieżki życiowej. Opiekuńczość, chęć pomocy i miłość do dzieci już na stałe wpisały się w mój charakter.

Dzieci... Niektórzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego tak bardzo uwielbiam z nimi „pracować”. Prawda jest taka, że są one najczystszym obrazem naszej duszy. Szczerość i bezinteresowność to ich najpiękniejsze cechy. Mam świadomość, że ich przyszłość zależy od tego, kogo spotkają na swojej drodze - kogoś kto poprowadzi ich ku dorosłości. Moim celem jest przede wszystkim pokazać im piękno i różnorodność otaczającego nas świata przemycając im przy tym garść wiadomości.

„Dorośli są naprawdę bardzo, bardzo dziwni.” - dlatego gdzieś w środku wciąż kryje się we mnie dziecko.

Monika Kolankowska Leo English

Czy praca może sprawiać człowiekowi radość? Oczywiście, że tak! Uśmiech dzieci jest dla mnie niczym ulubiona czekolada…daje mi tyle pozytywnej energii na cały dzień! A kiedy wszyscy od siebie „odpoczywamy”, wokół mnie unosi się uczelniana atmosfera nauki, animowania oraz nutka komedii, dramatu na deskach teatru… ☺