ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH

Wejdź do wyjątkowego świata języka angielskiego pełnego przygód, ciekawostek, gier, teatru i wielu innych aktywności.

Angielski metodą Leo English

Logo

LEO ENGLISH to wyjątkowa, licencjonowana metoda nauki języka angielskiego skierowana do dzieci w wieku od 2 do 11 lat. Opracowana została przez wyszkolonych anglistów, metodyków nauczania wczesnodziecięcego i psychologów dziecięcych. Metoda pozwala rozpocząć naukę na bardzo wczesnym etapie rozwoju dziecka oraz zapewnia płynne przejście od nauczania przedszkolnego do szkolnego.

CELE LEO ENGLISH

  • Kontakt z językiem angielskim od najmłodszych lat.

  • Rozbudzenie w dzieciach ciekawości i motywacji do nauki języka.

  • Wywołanie pozytywnych emocji podczas nauki języka obcego.

  • Rozwinięcie umiejętności rozumienia i mówienia w języku angielskim.

  • Sukcesy dzieci na lekcjach angielskiego w szkole i podczas codziennej komunikacji.

METODYKA

Metoda LEO ENGLISH bazuje na swobodnym przyswajaniu języka oraz aktywnym uczestniczeniu dzieci w różnorodnych działaniach. Program poszczególnych zajęć dostosowany jest do tematów budzących ciekawość u dzieci w określonym wieku.

Na zajęciach metodą LEO ENGLISH wykorzystywane są m.in.: drama, piosenki utrwalające wyrażenia gramatyczne, bogata oprawa muzyczna, zabawy, ćwiczenia ruchowe [Total Physical Response] oraz techniki ułatwiające zapamiętywanie słownictwa.

KORZYŚCI

Dzięki temu, że metoda Leo English uaktywnia dzieci i nie pozwala im się nudzić nauka języka angielskiego jest przyjemna i prosta. Dzieci efektywnie i znacznie szybciej zapamiętują nowe słówka i zwroty. Kompleksowe podręczniki, obrazkowe flashcards, CD z piosenkami i bajkami, klocki do nauki czytania, gry planszowe oraz inne materiały edukacyjne pomagają przeszkolonemu nauczycielowi wprowadzić dzieci w niezwykły świat języka angielskiego, w którym podczas każdych zajęć uczą się one czegoś wyjątkowego i nowego.

Packshot