Przegapiłeś zajęcia?

Koniecznie sprawdź harmonogram zajęć Twojej szkoły Leader School aby nic Cię nie zaskoczyło!

Plan zajęć Winogrady

Poniedziałek Winogrady Wtorek Winogrady Środa Winogrady Czwartek Winogrady Piątek Winogrady Sobota Winogrady
LITTLE ONES
09.00
09.30

RUNNERS
09.40
11.30

STARTERS III
09.40
11.30

PRE-STARTERS
11.40
12.30

LEAPERS
11.40
13.30
RED (klasa 5/6)
14.30
16.00


LEAPERS I
16.00
16.50

RUNNERS II
16.00
16.50

Five
16.00
17.30

LEAPERS II
17.00
17.50

STARTERS
17.00
17.50

Berlin BLS 1
17.00
18.30

Las Vegas BLS 4
17.00
18.30

Pink (klasa 4)
18.00
19.30

Floryda BLS 3
18.30
20.00

Four
18.30
20.00
Three - SP19
15.30
17.00

LEAPERS I
16.00
16.50

RUNNERS II
16.00
16.50

Five
16.00
17.30

GREEN (klasa 5)
16.20
17.50

LEAPERS II
17.00
17.50

STARTERS
17.00
17.50

BROWN (klasa 7)
17.00
18.30



White (liceum)
18.40
20.10

Four
19.30
21.00

Climbers
16.00
16.50

Grey (klasa 7)
16.00
17.30

RUNNERS IV
17.00
17.50

One - Oborniki
17.00
18.30


Black (matura)
17.40
19.10

Gold (liceum)
18.00
19.30

Two - Oborniki
18.30
20.00
Three - SP19
15.30
17.00

Climbers
16.00
16.50

Blue (matura)
16.00
17.30

RUNNERS IV
17.00
17.50

One - Oborniki
17.00
18.30

Chicago BLS 2
17.30
19.00

EGZAMIN kl 8
17.40
19.10

Two - Oborniki
18.30
20.00

Poniedziałek Winogrady

Wtorek Winogrady

Środa Winogrady

Czwartek Winogrady

Sobota Winogrady

Poniedziałek Winogrady Wtorek Winogrady Środa Winogrady Czwartek Winogrady Piątek Winogrady Sobota Winogrady
Berlin BLS 1
17.00
18.30

Las Vegas BLS 4
17.00
18.30

Floryda BLS 3
18.30
20.00
Chicago BLS 2
17.30
19.00

Poniedziałek Winogrady

Środa Winogrady

Czwartek Winogrady

Poniedziałek Winogrady Wtorek Winogrady Środa Winogrady Czwartek Winogrady Piątek Winogrady Sobota Winogrady
LITTLE ONES
09.00
09.30

RUNNERS
09.40
11.30

STARTERS III
09.40
11.30

PRE-STARTERS
11.40
12.30

LEAPERS
11.40
13.30
LEAPERS I
16.00
16.50

RUNNERS II
16.00
16.50
Climbers
16.00
16.50
LEAPERS I
16.00
16.50

RUNNERS II
16.00
16.50
Climbers
16.00
16.50
LEAPERS II
17.00
17.50

STARTERS
17.00
17.50
RUNNERS IV
17.00
17.50
LEAPERS II
17.00
17.50

STARTERS
17.00
17.50
RUNNERS IV
17.00
17.50

Poniedziałek Winogrady

Wtorek Winogrady

Środa Winogrady

Czwartek Winogrady

Sobota Winogrady

Poniedziałek Winogrady Wtorek Winogrady Środa Winogrady Czwartek Winogrady Piątek Winogrady Sobota Winogrady
RED (klasa 5/6)
14.30
16.00


Grey (klasa 7)
16.00
17.30


Black (matura)
17.40
19.10

Gold (liceum)
18.00
19.30
GREEN (klasa 5)
16.20
17.50

BROWN (klasa 7)
17.00
18.30


White (liceum)
18.40
20.10
Blue (matura)
16.00
17.30

EGZAMIN kl 8
17.40
19.10
Pink (klasa 4)
18.00
19.30

Poniedziałek Winogrady

Wtorek Winogrady

Środa Winogrady

Czwartek Winogrady

Poniedziałek Winogrady Wtorek Winogrady Środa Winogrady Czwartek Winogrady Piątek Winogrady Sobota Winogrady
Three - SP19
15.30
17.00

Five
16.00
17.30
Three - SP19
15.30
17.00
Five
16.00
17.30
One - Oborniki
17.00
18.30

Two - Oborniki
18.30
20.00
One - Oborniki
17.00
18.30

Two - Oborniki
18.30
20.00
Four
18.30
20.00
Four
19.30
21.00

Poniedziałek Winogrady

Wtorek Winogrady

Środa Winogrady

Czwartek Winogrady

Czcionki niedostępne!